قوانین رزرو در سایت شب آشیان – شب آشیان

ثبت نام

بازنشانی گذرواژه

Your search results

قوانین رزرو در سایت شب آشیان

۱۳۹۷-۱۲-۰۴ توسط شب آشیان

شرایط و قوانین ثبت نام

۱- برای استفاده از شب آشیان تنها افرادی که بیش از ۱۸ سال سن دارند و واجد اهلیت قانونی باشند می‌توانند ثبت نام کنند.

۲- شرط استفاده از محل اقامت، داشتن محرمیت مطابق با شرع مقدس اسلام است و ارائه مدارک لازم جهت اثبات محرمیت و همچنین همراه داشتن مدارک سجلی و اوراق شناسایی در زمان مراجعه به محل اقامت است.

۳- اماکن اقامتی درج شده در سایت شب آشیان جهت برگزاری جشن و مهمانی نیست.

۴- شب آشیان در مورد ساعت ورود و خروج میهمانان دخالتی ندارد و هماهنگی آن بر عهده طرفین است.

۵- صحت و سقم اطلاعات درج شدهٔ محل‌های اقامتی و کلیهٔ اطلاعات و مشخصات اعم از: نرخ، کیفیت و کمیت محل اقامت عیناً از میزبان استعلام شده و کلیهٔ مسٔولیت‌ها برعهده میزبان است.

۶- همه تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط مربوط به شب آشیان، از طریق سامانهٔ رایانه‌ای شب آشیان بّه‌عمل می‌آید، کاربران موظفند هر از چند گاهی از سامانهٔ شب آشیان دیدن نمایند تا از شرایط و الزامات جاری و لازم‌الاجرا مطلع گردند.

۷- شب آشیان تابع قوانین کشور جمهوری اسلامی ایران است.

 

شرایط و قوانین میزبانی

۱- میزبان موظف است اطلاعات شخصی کامل خود را اعم از تلفن ثابت، آدرس محل سکونت، موبایل و موبایل شخص ثالث در موارد اضطراری و غیره را به هنگام ثبت‌نام در سایت وارد نماید.

۲- اخذ هرگونه هزینهٔ اضافه بر مبلغ درج شده در سامانهٔ شب آشیان توسط میزبان از میهمان تحت هر عنوان اعم از حق کمیسیون، پورسانت، حق دلالی و غیره مجاز نیست.

۳- میزبان ملزم به تحویل دادن تجهیزات و کلید هنگام ورود و تحویل‌گیری هنگام خروج از میهمان است.

۴- میزبان در صورت مواجه با موارد خلاف عرف و قانون مجاز به لغو (امتناع از انجام) اقامت بوده و مسٔولیت جبران خسارات وارده برعهدۀ میهمان است.

۵- زمان تحویل و یا تخلیهٔ محل اقامت مطابق با قانون آن محل است. در صورت نیاز به تحویل زودتر محل اقامت از زمان مورد نظر و یا تخلیه دیرتر از زمان اعلام شده حتماً هماهنگی قبلی انجام پذیرد.

۶- رزرو پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود و قطعی بودن رزرو و شرایط رزرو شده صرفاً با دریافت تأیید رزرو مستند خواهد بود.

۷- میزبان پس از قرار دادن ملک خود در شب آشیان ملزم به پاسخ مؤدبانه به تماس‌ها، پیغام‌ها و درخواست‌های رزروی که برایش ارسال می‌شود است و در صورت عدم توجه مکرر به این امر ابتدا از شب آشیان تذکر گرفته و در صورت ادامه، فعالیت ایشان معلق می‌گردد.

۸- میزبان اگر به هر دلیلی از خدمات رسانی در ملک موردنظر خود صرف نظر کند، باید اقدام به غیر فعال نمودن پروفایل خویش کند.

۹- میزبان محترم باید جهت اطلاع از تغییر رویه‌ها و مقرراتی که در سامانه اعمال می‌شود قسمت اعلانات سامانه را ملاحظه و در صورت نیاز با شب آشیان تماس بگیرند.

 

شرایط و قوانین رزرو

۱- کاربر با ثبت نام در شب آشیان می‌پذیرد که قوانین و مقررات شب آشیان را به‌صورت کامل مطالعه کرده و پذیرفته است.

۲- کاربر می‌پذیرد هیچ‌وقت درخواست رزرو به شب آشیان ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس شب آشیان را داشته باشد.

۳- درخواست اقامت و پذیرش میهمان پس از پرداخت کامل قطعی خواهد بود و چنانچه میهمان درخواست اقامت را لغو کند و یا میزبان اگر پس از قبول یک درخواست، درخواست را لغو کند یا از ارائه آن محل به میهمان خودداری نماید و یا تغییراتی در محل اقامت ایجاد شده باشد، شب آشیان هزینه‌ای به تشخیص خود به عنوان جریمه از اعتبار کاربران کسر یا وصول می‌کند.

۴- چنانچه هریک از کاربران شب آشیان در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند، همکاران ما در واحد خدمات مشتریان به صورت ۲۴ ساعته پاسخگوی کاربران هستند.

۵- در مواردی نادر اشتباهات میزبان، مشاهدهٔ خرابی و مشکلات در واحد اقامتی رزرو شده، دلایل امنیتی یا اشتباهات کارمندان شرکت وجود دارد، که در این موارد سعی می‌گردد شب آشیان واحد اقامتی دیگری با همان شرایط در همان زمان برای میهمان تهیه و یا در صورت عدم امکان، وجه به میهمان باز می‌گردد.

 

شرایط و قوانین لغو کردن رزرو

۱- تحویل ملک ساعت ۱۴:۰۰ و زمان تخلیه ملک ساعت ۱۲:۰۰ توسط میزبانان تعیین شده‌است. (مگر اینکه میهمان و میزبان از قبل با یکدیگر هماهنگ نمایند)

۲- کنسل نمودن رزرو در ایام غیرپیک چنانچه بیش از ۷۲ ساعت به زمان تحویل مانده باشد با جریمه ده درصد اعمال می‌شود.

۳- از ۷۲ ساعت مانده به تحویل کل مبلغ اخذ می‌گردد.

۴- در صورت مراجعه  نکردن میهمان در زمان رزرو، محل اقامت برای میهمان خالی نگاه داشته شده و هیچ‌گونه وجهی مسترد نخواهد شد.

۵- در ایام پیک در صورت کنسل کردن رزرو کل مبلغ اخذ می‌گردد.

سفر بخشی جدانشدنی از زندگی اجتماعی است. زمانی که سفر می‌کنیم روحمان را به دست طبیعت می‌سپاریم و از فضای ماشینی شهرها فاصله می‌گیریم. اما دغدغه همیشگی مسافران محل اقامت در مقصدی است که انتخاب می‌کنند. اگر اهل کمپ زدن باشید بزرگترین مشکل اقامتی شما انتخاب محل مناسب برای برپایی کمپ است اما اگر به سکونت و استراحت در خانه علاقه دارید با این دغدغه آشنایید. شب آشیان سامانه هوشمند اجاره ویلا و سوئیت ویژه مسافران است و تلاش می‌کند که تا حد امکان دغدغه سکونت را برطرف کند تا بتوانید با خیالی آسوده سفر کنید و خاطرات خوب بسازید. هدف از ایجاد شب آشیان فرهنگ‌سازی در زمینه سفرهای اقتصادی با ارائه اقامتگاه ارزان و مناسب برای تمام افراد جامعه و گردشگران است. کاربران شب آشیان با می‌توانند با هر سلیقه و بودجه‌ای محل اقامت مناسب خود را در شهرهای مختلف ایران اجاره کنند. بیشترین هزینه سفر معمولا مربوط به اجاره اقامتگاه است اما شما در شب آشیان می‌توانید رزرو اقامتگاه ارزان، مثل اجاره ویلا اینترنتی هزینه‌های سفر خود را کاهش دهید و با اجاره سوئیت یا رزرو ویلا ، با قیمتی مناسب، سفری دلچسب و اقتصادی داشته باشید. همچنین اگر به طبیعت علاقه‌مند هستید و دوست دارید چند روزی را در اقامتگاه های طبیعت گردی سپری کنید می‌توانید اقامتگاه‌های بوم گردی شب آشیان را انتخاب کنید. ما، در شب آشیان، در طول سفر همراه شماییم و همکاران ما، در واحد پشتیبانی، ۲۴ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند. خرسندیم که در لحظات خوش سفر همراه شماییم.

09120037858 – 09103333160 info [at] shabashian [dot] com