به ما اعتماد کنید – شب آشیان

ثبت نام

بازنشانی گذرواژه

Your search results

به ما اعتماد کنید

۱۳۹۷-۱۱-۲۸ توسط شب آشیان
با شب آشیان می توانید در هر جایی از ایران، آشنایی قابل اعتماد برای اقامت داشته باشید.

پیدا کردن و اجاره اقامتگاه از کنار جاده یا بنگاه های شهری به زودی تبدیل به خاطره ای دور خواهد شد. ترس از اعتماد به فردی ناشناس و نگرانی درباره امنیت و راحتی واحد اقامتی نیز با استفاده از خدمات و ابزارهای نوین گردشگری به فراموشی سپرده خواهد‌شد.

تیم شب آشیان با قبول مسئولیت به عنوان رابط بین مهمان و میزبان، امنیت، راحتی و صحت اطلاعات اقامتگاه و میزبان را بررسی کرده تا به فرآیند انتخاب، اعتماد و رزرو آنلاین واحد اقامتی مناسب شما کمک کند.

چرا به شب آشیان اعتماد کنم؟

شب آشیان مجوزهای لازم برای ارائه خدمات گردشگری و خدمات آنلاین را با پیاده‌سازی استانداردهای لازم، کسب کرده‌است.
 • مجوز بند ب میراث فرهنگی
 • نماد اعتماد الکترونیکی
 • نشان ملی ثبت رسانه دیجیتال
 • عضویت در اتحادیه کشوری کسب و کارهای مجازی
 • مجوز سازمان صنفی رایانه ای استان تهران

چگونه امینت شما را فراهم می کنیم؟

 • انتخاب آگاهانه محل اقامت خود

  شب آشیان با فراهم کردن تمامی اطلاعات ضروری، تصویری واقعبینانه از اقامتگاه‌ها برای شما فراهم کرده تا انتخابی آسان و مطمئن داشته باشید. علاوه بر این، خواندن تجربه اقامت و نظرات سایر مسافران نیز، به تصمیم گیری شما کمک می کند. به همین دلیل، شب آشیان این امکان را فراهم کرده تا شما بتوانید از نظرات مسافرین قبلی درباره هر اقامتگاه آگاه شوید یا پس از انجام هر سفر درباره اقامتگاهی که تجربه اقامت داشتهاید، نظراتان را بنویسید و با بقیه به اشتراک بگذارید.

 • ضمانت بازگشت هزینه

  درصورتی که رزرو مسافر به هر دلیلی کنسل شود، ضمانت بازگشت هزینه بر عهده شب آشیان است. شب آشیان میکوشد تا با تمام امکاناتی که در اختیار دارد رضایت مهمانان خود را جلب نماید. از این رو اگر به هر دلیل مهمان تمایلی به استفاده از خدمات شب آشیان نداشت، پول مهمان با توجه به قوانین، در کوتاهترین زمان ممکن بازگشت داده خواهد شد. در قسمت قوانین سامانه شب آشیان میتوانید مجموعه قوانین مربوط با رزرو و بازگشت پول را مطالعه بفرمایید.

 • آموزش میزبان

  تمامی میزبان‌های شب آشیان، توسط تیم پشتیبانی مورد آموزش قرار گرفته اند تا با فراهم کردن امکانات لازم و برخوردی مناسب، اقامتی دلچسب را برای شما فراهم کنند. شب آشیان، میزبانان خود را بر اساس میزان آموزش و کیفیت ارائه خدمات رتبه‌بندی میکند و همواره آموزش میزبانان را از وظایف اصلی خود می‌داند. شب آشیان بر این باور است که این آموزشها باعث ارتقا سطح کیفی ارائه خدمات توسط میزبانان خواهد شد و به همین دلیل هیچگاه آن را متوقف نخواهد کرد.

 • همراه شما تا پایان سفر

  درصورت بوجود آمدن هر مشکلی، تیم شب آشیان آماده پشتیبانی، راهنمایی و حتی جایگزینی واحد اقامتی شما با واحدی مشابه است. شب آشیان در تمامی مراحل سفر میکوشد تا با دقت تمام نحوه ارائه خدمات به شما درست انجام شود و تا پایان سفر و پس از آن با انعکاس و اثربخشی به نظرات شما رضایت شما را در طول سفر جلب نماید.

 • اعتبارسنجی میزبان و مسافر

  مرحله بررسی مشخصات فردی و اطلاعات تماس مالکین واحد‌های اقامتی و مسافران، یکی از مهم‌ترین و اولین اقدامات شب آشیان است.

  مالکین محترم اقامتگاه‌ها همگی موظف به ارائه گواهی عدم سو پیشینه هستند علاوه بر اینکه واحد‌های اقامتی نیز از نظر مالکیت و مجوزهای لازم بررسی می‌شوند.

  شب آشیان میکوشد با نگاهی سختگیرانه، از امنیت محل اقامت مهمانان مطئن شود و به صورت دورهای این اعتبارسنجی تکرار میشود.

  با استانداردهای میزبانان شب آشیان آشنا شوید.

 • پشتیبانی شبانه روزی

  تیم شب آشیان، به صورت شبانه روزی و حتی در ایام تعطیل آماده پاسخگویی به شما است. در هر ساعت از شبانه روز میتوانید از طریق بسترهای ارتباطی نظیر تلفن یا چت با پشتیبانان شب آشیان در ارتباط باشید. عملکرد پشتبانان شب آشیان به صورت دورهای کنترل میشود و این باعث شده تا کیفیت پشتیبانی شب آشیان در تمامی ساعات شبانه روز قابل قبول باشد.

  برای آگاهی از روش‌های ارتباط با شب آشیان به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

 • کنترل کیفی اقامتگاه‌ها توسط شب آشیان

  برای حفظ رفاه حال مسافران، تمامی واحدهای اقامتی در شب آشیان، از نظر استاندارهای میزبانی و امکانات رفاهی اولیه بررسی می‌شوند. کنترل دورهای کیفیت اقامتگاهها به شب آشیان این امکان را میدهد که بتواند اقامتگاهها را بر اساس کیفیت ارائه خدمات و امکانات دستهبندی نماید. شب آشیان بر این باور است که این نظارتها باعث ارتقا کیفیت ارائه خدمات در اقامتگاهها خواهد شد.

سفر بخشی جدانشدنی از زندگی اجتماعی است. زمانی که سفر می‌کنیم روحمان را به دست طبیعت می‌سپاریم و از فضای ماشینی شهرها فاصله می‌گیریم. اما دغدغه همیشگی مسافران محل اقامت در مقصدی است که انتخاب می‌کنند. اگر اهل کمپ زدن باشید بزرگترین مشکل اقامتی شما انتخاب محل مناسب برای برپایی کمپ است اما اگر به سکونت و استراحت در خانه علاقه دارید با این دغدغه آشنایید. شب آشیان سامانه هوشمند اجاره ویلا و سوئیت ویژه مسافران است و تلاش می‌کند که تا حد امکان دغدغه سکونت را برطرف کند تا بتوانید با خیالی آسوده سفر کنید و خاطرات خوب بسازید. هدف از ایجاد شب آشیان فرهنگ‌سازی در زمینه سفرهای اقتصادی با ارائه اقامتگاه ارزان و مناسب برای تمام افراد جامعه و گردشگران است. کاربران شب آشیان با می‌توانند با هر سلیقه و بودجه‌ای محل اقامت مناسب خود را در شهرهای مختلف ایران اجاره کنند. بیشترین هزینه سفر معمولا مربوط به اجاره اقامتگاه است اما شما در شب آشیان می‌توانید رزرو اقامتگاه ارزان، مثل اجاره ویلا اینترنتی هزینه‌های سفر خود را کاهش دهید و با اجاره سوئیت یا رزرو ویلا ، با قیمتی مناسب، سفری دلچسب و اقتصادی داشته باشید. همچنین اگر به طبیعت علاقه‌مند هستید و دوست دارید چند روزی را در اقامتگاه های طبیعت گردی سپری کنید می‌توانید اقامتگاه‌های بوم گردی شب آشیان را انتخاب کنید. ما، در شب آشیان، در طول سفر همراه شماییم و همکاران ما، در واحد پشتیبانی، ۲۴ساعته آماده پاسخگویی به شما هستند. خرسندیم که در لحظات خوش سفر همراه شماییم.

09120037858 – 09103333160 info [at] shabashian [dot] com